Ярош у Львові представив Національний рух «Державницька ініціатива Яроша» (ДІЯ)

25.02.2016 19:07
Дмитро Ярош у Львові представив Національний рух «Державницька ініціатива Яроша» (ДІЯ), у якому він є лідером. У травні заплановано провести об’єднавчий з’їзд. У Львові Дмитро Ярош вже має кілька кандидатур, які цей рух очолять. Про це він розповів сьогодні, 24 лютого, під час прес-конференції, повідомив кореспондент Гал-інфо.
 
Фото - Сергій Бобра, Гал-інфо.

Як розповів Дмитро Ярош ДІЯ буде нагадувати Народний рух України перед здобуттям незалежності України.

Він переконаний, що навіть незважаючи на агресію Росії, яка заважає розгортанню громадських ініціатив, в тилу потрібно наводити порядок, адже без цього неможливо здобути перемогу на фронті.

Дмитро Ярош зауважив, що наразі ДІЯ перебуває лише на стадії формування. Однак не виключено, що члени руху братимуть участь у виборах на усіх рівнях.

«Попередньо за тими обговореннями, які відбуваються, йдеться про те, щоб брати участь на виборах усіх рівнів. Яка саме буде методологія і партійні конструкції – це так само обговорюється, але ми будемо різними способами спрямовувати людей у структури влади і так – будемо брати участь у виборах. Все буде залежати від термінів їх проведення», – розповів Дмитро Ярош.

Він  водночас додав, що у випадку, якщо політична криза в Україні не закінчиться, і вибори до ВРУ будуть проведені у травні, то навряд чи рух буде готовий сформувати пул кандидатів, але якщо вибори будуть восени, то рух зуміє підготуватись.

«Зараз ідеться про рух, який би об’єднувати і громадські, і партійні середовища. Вже є партії, які зголошуються приєднатись. Нараз ми думаємо над тим, чи це має бути об’єднання багатьох партій в одну, чи якийсь інший формат. З партіями важко, адже кожен хоче провести своїх людей. Наразі ми не створюємо окремої партії, яка б конкурувала», - сказав він.

Водночас Дмитро Ярош заявив, що будуть сформовані критерії відбору кандидатів.

«Ми бачимо ті середовища, які зголошуються, і розуміємо, що це буде патріотичний державницький рух. Там можуть бути і націоналісти, і демократи в одному середовищі, але для мене особисто, як і для моїх побратимів, що у цьому Русі не мають бути люди замішані в корупційних скандалах, люди з середовища «Партії регіонів», адже їх клонів зараз багато утворилося. Критерії і фільтри на шляху таких деструктивних людей будуть виставлені», - сказав Дмитро Ярош.

Він також додав, що у Львові вже є кілька кандидатів на очільника руху "ДІЯ".

«У Львові вже є кілька кандидатів. Буде рейтингова прозора система їх відбору. Сьогодні (24 лютого) відбудеться нарада провідного активу, де і буде прийнято рішення щодо цього», - зазначив Дмитро Ярош.

 Джерело: http://galinfo.com.ua/

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.