Звільнено начальника Городоцького райуправління дорожнього господарства та голову РДА Бродів.

14.11.2016 18:31
Через незадовільне координування роботи щодо розчищення доріг на Львівщині звільнено керівника Бродівської РДА та начальника Городоцького районного управління дорожнього господарства.
Снігоприбиральна техніка на Львівщині. Фото: loda.gov.ua
 
Про це 14 листопада на брифінгу повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.
 
«Звільнення вже відбулися. Учора було прийнято рішення про звільнення керівника Городоцького районного управління дорожнього господарства. Сьогодні є вказівка про звільнення в.о. голови Бродівської РДА», – повідомила І.Гримак.
 
З її слів, обох керівників звільнили «через недостатню організацію роботи на дорогах щодо забезпечення доїзду громадського транспорту у населені пункти і загалом через незадовільну координацію роботи».
 
Посадовець запевнила: 14 листопада життєдіяльність області забезпечена.
 
«Електропостачання до 16.00 відновлюємо. Школи усі працюють, діти навчаються. З газопостачаням проблем немає – усі котельні працюють у звичному режимі, опалення до усіх будинків подано», – запевнила вона.
 
Зазначимо, за попередню добу, 13 листопада, на Львівщині випала понад місячна норма опадів снігу. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2016/11/14/na_lvivshchyni_zvilnyly_kerivnyka_rda_cherez_nerozchyshcheni_dorogy_990867
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.