Агресивні люмпени перемогли закомплексованих інтелігентів.

12.07.2013 22:34

В Україні сьогодні існує конфлікт інтелігенції й люмпена. Агресивні рагулі перемогли закомплексованих інтелігентів.

«Наше замилування селом, коли ми пускаємо скупу сльозу, згадуючи про гнаних і голодних селян, наївне й дуже далеке від реалій нинішнього дня. Насправді всі ті селяни вже давно не побіджені та не голодні. Частина з них перетворилася на жлобів, які добре вміють видирати з горла все, що тільки можна. Люмпен заволодів країною. Агресивні рагулі перемогли закомплексованих інтелігентів», – сказала письменниця.Про це в інтерв’ю «Українській правді. Життя» заявила дитяча письменниця Леся Воронина.

При цьому вона уточнила: «Звичайно, в селі є добрі і порядні люди. Але зараз я кажу про тих, котрі знають, як зубами й ліктями пробивати собі шлях «нагору», коли слід казати «правильні» слова і як допастися до корита. А ось тоді вони вже покажуть усім цим зараженим ідеєю лібералізму інтелігентам, хто насправді головний».

Та, врешті, за словами Ворониної, це зовсім не конфлікт села з містом. «Насправді це конфлікт інтелігенції й люмпена. Нинішнє місто – така ж територія люмпена. Тільки тут люмпени ходять у дорогих піджаках і їздять на чорних лексусах», – зазначила вона.

Також письменниця заявила, що не зустрічала хоча би одної державної структури, яка діє ефективно.

«І це цілком зрозуміло, адже все в нашому житті взаємопов’язане. Якщо ми їздимо по дорогах, асфальт на яких тане разом зі снігом, то який сенс скаржитися на медицину чи на культуру? Якщо у нас міліціонери часто нічим не відрізняються від бандитів, то звідки візьмуться нормальні люди в МВС?» – переконана Воронина.

«Часом трапляються винятки – раптом натрапиш на нормального уважного лікаря, розумного вчителя, який любить і розуміє дітей, чи навіть на службовця в якомусь офіційному кабінеті, який хоче тобі допомогти без жодного хабара… Але такі поодинокі приклади доброго ставлення одразу ж перетворюються на подію року, настільки вони рідкісні», – додала вона.

Джерело:ЗІК

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.