Питання підтоплень.

23.03.2013 21:23

В 2010 році весною та влітку внаслідок танення снігу і проливних дощів в районі вулиць Львівська, Артищівська, Сонячна сталося підтоплення підвальних приміщень та присадибних ділянок.

  ГО "Ягелонія" організувала збір підписів  жителів району під зверненням до міської влади і організувала роботи по відведенню стічних вод в меліоративні канали.  У відповідь на звернення жителів 20.05.2010 року за підписом міського голови І.Сагана надійшов лист в котрому повідомлялось, що:"...для початку проведення робіт  необхідно провести інвентаризацію земель де мають проводитись роботи..." Відвести воду повністтю стало неможливо через те, що міська рада передала ділянку по якій проходив меліоративний рів под індивідуальне будівництво, а власник ділянки засипав рів облаштувавши під"їзд до ділянки.

26.05.2010 року ГО "Ягелонія" звернулась до міського голови І.Сагана з пропозицією  про передачу занедбаної ділянки землі на розі вулиць Артищівська та Львівська в користування ГО "Ягелонія"  для проведення там благоустрою та проведенню робіт по водовідведенню. Звернення було проігнороване, і лише після неодноразового наполягання було винесене на розгляд сесії Городоцької міської ради. Голова земельної комісії С.Кудляк ініціативи не підтримав і питання було проголосовано не на користь громади : за-6, проти- немає, утрималось- 15.

Питання підтоплень знову було підняте перед новообраним керівництвом міста 3.01.2011 року. У відповідь на наше звернення в своєму листі вих № 02.21/849 від 20.04.2011 року міський голова М.Савка повідомив, що "... проблема підтоплень зазначеного мікрорайону міста вирішиться  в поточному році через виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації з наступним проведенням робіт.... Звернення перебуватиме на контролі."

З часу останнього звернення пройшло два роки, а питання залишилось не вирішине. 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.