Дайджест від 25.12.2015р.

25.12.2015 18:36

Події останніх кількох тижнів показують, що коли суспільство береться за якусь справу, то рано чи пізно перемагає. Ми домоглися звільнення «недолюстрованого» Василя Паскала з посади першого заступника керівника Національної поліції. З правоохоронних органів також минулого тижня бувзвільнений керівник київської міліції Олександр Терещук, якого влітку з порушенням закону вивів з-під люстрації Президент. Міністерство оборони після року саботажу звільнило недолюстрованого Командувача Сухопутних військ Збройних сил України Анатолія Пушнякова. Боротьба за кожне звільнення тривала багато місяців. Вітаємо усіх з цими важливими перемогами! Вони доводять, що люди були і залишаються тією силою, яка здатна змусити керівників держави діяти в інтересах держави, навіть коли вони цього самі не хочуть.

Натхненні цими результатами і з такою самою завзятістю, як криворіжці, що цього тижня захистили своє право на чесні вибори, ми з вами можемо і повинні чимскоріше братися за вирішення безлічі інших проблем в державі. Більшість з них досі невирішені через саботаж на рівні найвищого керівництва держави.

Коли за 2 роки після Майдану не покараний жоден високопосадовець винний в розстрілах, значить їх свідомо покривають. Ми створили реєстр «Іменем України» для того, щоб проконтролювати розслідування цих справ. Але як нам припинити саботаж Генпрокуратури, яка сама є джерелом корупції в країні?

Коли майже за 2 роки після вигнання з країни узурпатора в Конституційному суді залишаються судді, які дозволили йому владу узурпувати, значить їх свідомо не звільняють. Ми запустили петицію до Президента з вимогою звільнити цих суддів, (підпишіться тут). Але як нам убезпечити себе від повторної узурпації влади?

Коли люстрованого Мельніченка призначають боротися з корупцією в ГПУ, люстровану Демченко поновлює в київській податковій корумпований суд, а чергового недолюстрованого той самий суд забороняє звільняти, значить система намагається будь-що себе зберегти. Ми можемо безкінечно подавати позови та апеляції. Але як нам створити систему правосуддя в країні?

Коли на посаді залишається Міністр внутрішніх справ, який провалив свою роботу, є найбільшим саботажником люстрації за результатами рокупосилає до біса суспільство і народних депутатів та кидається склянками, значить його свідомо не звільняють. Ми ініціювали збір підписів за відставку Арсена Авакова(підпишіться тут). Але як нам запровадити по-справжньому європейський принцип політичної відповідальності, коли посадовець, який дискредитує себе або своє відомство, має негайно йти у відставку?

У пошуках відповідей і спільної позиції ми звертаємось до вас: минулого тижняу Львові, а цієї суботи — у Харкові. Ці зустрічі ініційовані народними депутатами Єгором Соболєвим та Семеном Семенчеком для того, щоб обговорити важливі питання: чому шахраї далі перемагають в країні і як це зупинити? як нам змусити владу діяти в інтересах людей? Євромайданівці, волонтери та учасники війни за незалежність — приходьте обговорити спільний план дій і нагадати, що влада належить людям.

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.