Голова Львівської ОДА Олег СИНЮТКА під час зустрічі в Городку: «Сьогодні немає довіри до влади…»

28.05.2016 21:20

Нагоду зустрітись із громадою Городоччини голова Львівської ОДА Олег Синютка віднайшов цього тижня. Разом із ним на захід прибули представники силових структур області.

На зустрічі були присутні також голова Городоцької райради Володимир Більовський, голова міста Городка Роман Кущак, в.о. начальника Головного управління Нацполіції у Львівській області Дмитро Загарія, начальник Управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук, Прокурор Львівської області Віталій Мякішев, заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Тетяна Білинська, начальник Городоцького ВП Яворівського ВП ГУНП у Львівській області Олександр Прокопчук.

Зокрема, під час зустрічі обговорили стан злочинності та профілактику злочинів на Городоччині. Розпочав розмову голова Городоцької РДА Володимир Ременяк, який, оминаючи досягнення, розповів про проблематику ввіреного йому району. Це, до прикладу, дефіцит бюджету у сфері охорони здоров’я, падіння обсягів промислового виробництва та зниження виробництва сільськогосподарського, дещо малий мобілізаційний ресурс, який так необхідний для ротації бійців у зоні проведення АТО. Принагідно сказав В.Ременяк і про потребу в оновленні інфраструктури, а зокрема – ремонті доріг, анонсував про продовження ремонту центральної дороги через Городок. Посадовець також зазначив, що інвестування у цю галузь у 2015 році порівняно із 2014 зросло у 8,5 разів, і цього року теж завдяки, зокрема, напрацюванням депутата обласної ради В.Сагана та народного депутата України Я.Дубневича, очікуються нові можливості для ремонту доріг району.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка між іншим зазначив, що на сьогодні громадськість немає довіри до влади, а отже, таку ситуацію треба неодмінно виправляти, а завдання кожного посадовця на своєму місці – зробити все для того, аби діалог громадськості з владою був конструктивним.

 

Представники силових структур задекларували відкритість та готовність до співпраці з громадськістю, закликали мешканців району повідомляти відповідні органи про будь-які правопорушення. Наприкінці зустрічі мешканці поставили ряд запитань до присутніх посадовців.

https://horodok-rada.gov.ua/

PS: Цікаво, а на яку довіру розраховує пан Синютка, коли приїжджає таємно,  а його місцеві "васали" з бюджетників та "прикормленої" громадскості створюють "масовку"  ??? Зустріч також, очевидно, пройшла в кращих традиціях "совка". Правду кажуть про нашу владу що "їм хоч щи у очі, а вони про білі ночі".  

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.