Городоцькі озера "Грабове" та "Пляж".

05.04.2013 22:36

                                                                                                                                                                                              Споконвіку місто Городок славилося ставами, що його оточують, вони завжди були окрасою нашого міста та улюбленим місцем відпочинку його жителів. Нажаль останнім часом міські стави знаходяться в занедбаному стані, а жителі міста, щоб скупатися в спеку вимушені їхати в Родатичі, або й Миколаїв.

На початку цього року  громадська організація "Ягелонія" звернулась до голови міста Савки М.В. з проханням прояснити ситуацію з статусом озер "Грабове" та "Пляж" і планами щодо них на майбутнє. На наш лист міська рада повідомила, що озеро "Пляж" розташоване на території Галичанівської сільської ради, а озеро " Грабове" є у власності міста. Також Микола Володимирович повідомив  що :" В рамках здійснення заходів до святкування 800-річчя м. Городока буде заплановано впорядкування озера ("Грабове") та прилеглої (до обох озер) території з метою організації відпочинкової зони".

 Одним з статутних завдань ГО "Ягелонія" є: ". .. Акумулювання громадської думки та донесення її до владних структур з метою впливу на прийняття рішень в інтересах суспільства..."  Вивчивши  громадську думку відносно озера "Пляж" ми звернулись до депутата Львівської обласної ради Ю.Я.Візняка з проханням пролобіювати питання передачі озера "Пляж" у власність міста Городок. Після проведених Юрієм Ярославовичом депутатських запитів вияснилось, що Галичанівською сільською радою ще у 2007 році було прийняте рішення про передачу землі під озером площею 10 га у власність Городоцької міської ради. ( Рішення ІХ сесії V скликання 15.03. 2007 року №165)  Залишилось оформити необхідні формальності. Дивно, чому  6 років в Городоцькій мерії про це ніхто не знав?

( Чи може не хотів знати?)

 

Олег Ягель

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.