Городоцькі депутати виділили земельні ділянки для бійців АТО (нарешті).

23.11.2016 18:58
У Городку, що на Львівщині, бійці АТО уже півроку вимагають від місцевої влади передбачені для них законом земельні ділянки. Мер вперто запевняв, що зайвих паїв у місті просто немає. Та на сесії місцеві депутати таки змогли знайти землю для військовослужбовців.
Картинки по запросу земля для учасників ато
 
Боєць АТО Віталій на позивний «Ірак» розповідає: на сході провоював близько року.
 
«Я пішов у добровольчий батальйон «Правий сектор». Держава нам нічого не дала – ні зарплати, ні зброї. Я потрапив у Піски, потім – у Донецький аеропорт», – пригадує військовий.
 
Та зараз, після повернення, замість того, щоб насолоджуватися сімейним життям, виховувати трьох діток і одужувати після травм, чоловік оббиває пороги чиновників. Просить виділити йому та побратимам обіцяну землю.
 
«Невже наші хлопці сотнями гинуть, щоб потім прийти сюди і почути: «Так, ви молодці, але чекайте свого»?», – обурюється Віталій.
 
«На передовій нам передавали брошурки, обіцяли землю під гараж, під план, під садівництво, але ми нічого з того не маємо. Лише пишемо заяви, а вони лежать мертвим вантажем», – додає побратим Роман «Лисий».
 
Обіцяної землі городоцькі атовці добивалися майже півроку. Кожного разу мер Городка Роман Кущак декларував, що квадратних метрів для вояків у місті немає. До того ж, чиновник не дозволяв виділити бійцям ділянку, яку ті знайшли самі.
 
«Я вже говорив, що маю їх за братів, але в мене на затвердження йде генплан, де ця територія зазначена рекреаційною зоною. У Городку немає більше місця, де організувати відпочинок нашим людям», – запевняє Роман Кущак.
 

 

Тим часом на бік бійців «перейшли» місцеві депутати. Вони переконані: паї для захисників вітчизни у місті все ж пошукати можна. Тож після тривалих обговорень на сесії таки проголосували за виділення бійцям земельних ділянок
Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2016/11/23/gorodotski_deputaty_vydilyly_zemelni_dilyanky_dlya_biytsiv_ato_996611

  А "Людина, нестандартна своєю порядністтю"  робить чергові   bzdury !

 
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.