Ну ніяк без інтриг, закінчилась одна, але розпочалась інша.

19.11.2015 19:51

Знаю, що багато людей в житті добиваються успіхів умінням плести інтриги, вони усувають суперників і конкурентів, влаштовувать змови, стравлюють людей і все це заради власної користі (влади, кар'єри, матеріальної вигоди, та інших дивідендів) .  Найбільшими інтригантами нашої сучасності вважаю політиків, саме завдяки їхньому вмінню плести інтриги наша держава вже скоро 25 років "блукає пустелею", але  устами можновладців  декларує поступ в щасливе майбутнє завдяки їхньому "мудрому" керівництву.

 На равні нашого міста - основним осередком політичних інтриг, базумовно є ратуша і ті, що в ній працюють, а колишній мер, заслужено заслуговує на звання "Головного Інтринанта Городка часів новітньої України".

  Чергові вибори у місцеві органи влади несподіванок не принесли,  основна інтрига цих виборів - обрання мера закінчилась fіasco для Савки. Не допомогли Миколі Володимировичу ні "своя в доску", підконтрольна, виборча комісія міської ради;  ні кількамісячні показушні роботи по благоустрою міста;  ні обіцянки, котрі, позичивши очі у Сірка,  той роздавав наліво і направо,  сподіваючись,  що його  знову "покохають вухами"; ні безперервний PR у підконтрольних та проплачених ЗМІ; ні адмінресурс. Залишивши своєму наступнику Роману Кущаку ду-у-у-же не привабливу картину фінансового стану міста, МВС пішов у депутати, сподіваючись сколотити там, за відпрацьованою технологією, депутатську більшість і за її допомогою  залишитись тіньовим "господарем міста". 

 Як бачимо, інтрига продовжується і наразі триватиме до першої сесії міської ради, де депутатські голосування за виконком, секретаря та заступників покажуть хто є хто в ратуші і чи буде з новообраних "райців" користь місту.  

Додам, що 14 жовтня Порошенко зустрівся з своїми "вірнопідданими", серед яких був і М.В.Савка, котрий, очевидно не проти посісти посаду голови  Городоцької РДА, котру завартував (в очах президента) за заслуги перед БПП "Солідарність" на місцевих виборах.  Як повідомляється на  сайті міської ради: "...У суботу, 14 листопада 2015 року в залі засідань Львівського Національного університету ім. І.Франка відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка, який прибув на Львівщину з робочим візитом, із громадськістю. Делегація Городоцького району була представлена очільниками районної та міських влад, депутатами усіх рівнів, які перемогли у виборах від БПП «Солідарність». Зокрема, участь у зустрічі взяв народний депутат України Ярослав Дубневич, голови Городоцької РДА В.Ременяк, районної ради В.Більовський, міський голова Городка М.Савка, секретар міської ради Ю.Віткова, працівники відділів міськради. ...
Глава держави подякував присутнім за відчутну підтримку на виборах до місцевих рад його політичної сили, окреслив ситуацію на міжнародній політичній арені, поділився думками з приводу подій у французькій столиці та наголосив на єдності усіх  гілок влади та населення  задля майбутнього України."

  Невтішна перспектива, що вимальовується новообраному міському голові Роману Кущаку, - очевидна, і чехівське "Що робити ?" постане перед новообраним мером одразу і безапеляційно з першого дня його каденції.

                                                              ДАЛІ БУДЕ
 

 

 ОЛЕГ ЯГЕЛЬ

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.