Революція продовжується. Другий етап - люстрація і "свіжа кров".

01.03.2014 17:11
Перший етап революції, силове протистояння, закінчився. Мерзотники вищого ешалону влади розбіглись, запрацювала Верховна Рада, призначено уряд, почалася чистка і розслідування злочинів "папєрєдніків". Починається другий не менш важливий етап революції, коли до неї починають примазуватись негідники, котрі хочуть скористатись здобутками романтиків, щоб залишитись на насиджених місцях, або помінятися місцем з таким самим негідником, але як відомо від перестановки доданків сума не міняється, ми вже це проходили після 2004 року, чим це закінчилось, думаю нагадувати нікому не треба.Тому на другому етапі  обов'язково потрібно відфільтрувати  тих "папєрєдніків" за допомогою ЛЮСТРАЦІЇ. 
 Люстрацію потрібно провести не тільки в керівництві держави , а по всій вертикалі одночасно  з гори і з низу. В кожній сільській і міській раді, в школі і дитячому садку, в судах і прокуратурах, в домоуправліннях і лікарнях, в міліції і СБУ, податковій і  ДАІ, у всіх деравних організаціях і органах. Саме тут починається СИСТЕМА де принижують  громадян  "маринуючи" їх в чергах і футболчи  від одного до другого чиновника, саме тут накладаються і збираються данини котрі потім відправляють своїм керівникам вищого рівня, не забуваючи при цьому про себе. Гвинтики цієї системи міцно вкорінилися на своїх посадах, вони називають себе незамінними професіоналами, але по-суті є інфікованими розповсюджувачами вісіх хвороб корумпованого суспільства, тому нам треба виявити цих "важкохворих",  щоб ізолювати від суспільства і відсунути від джерел особистого збагачення, а заодно  зробити вакцинацію тим, хто прийде на їхнє місце. Так, це важка та невдячна робота, але якщо ми її не зробимо, то всі зусилля направлені на позитивні зміни в Україні  і принесені в ім'я цього жертви будуть марними.
 Хтось може сказати, що в державі немає ким замінити таку кількість спеціалістів, але це не правда, в державі є велика кількість молодих і грамотних людей готових працювати, але вони не можуть влаштуватись на роботу через те, що  прийом на роботу   здійснюється за хабар, по дзвінку " з гори", або особисті зв'язки з керівництвом  і відсутність стажу, але це, висловлюючись молодіжним сленгом є "галіма відмазка" чинуш, нічого страшного, стаж і досвід справа часу, а чесність і порядність не придбаєш, якщо їх немає.
 Велике прохання до людей що є на державних роботах і досягли пенсійного віку дати дорогу молодим і звільнити для них робочі місця, щиро сподіваємося на Ваше розуміння .
  ГО "Ягелонія" просить зголоситись  для волонтерської роботи в організації всіх хто розділяє наші погляди, і готовий співпрацювати, членство в організації не є обов'язковою умовою, основний критерій відбору волонтерів - чесність, порядність, незаангажованість. Коротке резюме і контакти просимо надсилати на адресу: jagelonija@ukr.net  або jage@meta.ua 
 Пропозиції щодо люстрації та інформацію про недобросовісних працівників державних органів та організацій котрих потрібно люструвати також просимо надсилати на вказані вище електронні адреси, або залишати свої записи в "Гостьовій книзі" сайту "Ягелонія".  Прохання не оприлюднювати інформацію котру не можливо перевірити, або котру при необхідності дописувачі не готові підтвердити. Організація відкрита до співпраці в  з іншими громадськими організаціями що не були підконтрольні, або "прикормлені" попередньою владою.
  Будемо вдячні всім за розповсюдження цієї інформації серед жителів міста та району. 
 
  Олег Ягель 
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.