Що робити при введенні надзвичайного стану.

20.02.2014 21:45

Україна перетворюється в зону зовні керованого кривавого хаосу. Влада узурпована і де-факто перейшла до диктатури, яка водночас не контролює ситуацію. Закон не діє і не захищає громадян країни.

 

 Згідно "Загальної декларації прав людини" та Конституції України така ситуація дає повне право народу на Повстання. Фактично те що відбувається і є Повстанням, але потрібно добиватись його офіційного визнання в світі.

 
Проте агресія, яка зростає лавиною, може призвести до громадянської війни - почне реалізовуватись "кремлівський сценарій". Тому Повстання має бути жорстким але без провокацій та кровопролиття. Представники влади на місцях, особливо керівники силових структур повинні чітко зрозуміти, у випадку виконання злочинних наказів - буде адекватна відповідь. Зброя в народу є. 
 
Разом з тим, у режисерів кривавого сценарію є ще один невикористаний злочинний хід - введення надзвичайного стану. На мою думку, якщо це трапиться, необхідно вчинити наступне:
 
Перше - органи місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів, повинні заняти чітку позицію і оголосити що надзвичайний стан  на кожній, окремо взятій території, не діє і є порушенням Конституції та "Декларації прав людини".
 
Друге - перебрати на себе всю повноту влади в регіоні та оголосити відповідну адміністративно-територіальну одиницю вільною від дії злочинних законів та розпоряджень. Кожному депутату місцевих рад організувати на своєму окрузі координаційний центр та осередок самооборони. 
 
Третє - офіційно звернутись до керівників всіх силових  структур з вимогою не виконувати злочинні накази та перейти під керівництво органів місцевого самоврядування. 
 
Четверте - ініціювати створення та забезпечити реєстрацію територіальних громад. Лише делеговані представники територіальних громад можуть створити легітимну Народну Раду, або узаконити її!
 
П'яте - рішенням депутатських сесій усіх рівнів підпорядкувати відповідним радам всі державні органи на території кожної окремо взятої області. До моменту зміни системи влади на основі територіальних громад.
 
Шосте - припинення сплати податків до державного бюджету. Введення регіональної валюти з метою не допустити економічного колапсу. Надання безвідсоткових позик у регіональній валюті місцевим сільгоспвиробникам для забезпечення весняних польових робіт та запобігання голоду!
 
Сьоме. Зв'язку може не стати. Потрібно переходити до безпосередніх комунікацій. Всім мешканцям, чия діяльність не є пов'язана з забезпеченням життєдіяльності територій, вийти до адміністративних будівель, місця розташування державних органів та стратегічних об'єктів. Комунікації здійснювати за допомогою перевірених активістів місцевих автомайданів та через координаційні центри у виборчих округах. 
 
Перелік не вичерпний. Думайте, пропонуйте, розповсюджуйте!
Можливо у нас лишилося дуже мало часу!!! 
  Юрій Ситник
  https://vgolos.com.ua/blogs/shcho_robyty_pry_vvedenni_nadzvychaynogo_stanu_135510.html
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.