Сліпа Феміда Городоцького суду.

17.12.2018 10:38

Майже рік назад, 31 грудня 2017 року в м. Городок в одному з будинків по вул. Чорновола сталася трагедія – вбивство 59-річного жителя  Городка Олега Ш.  Вбивцею виявився уродженець цього ж міста, раніше судимий,  Богдан Петрович Андреєв  1998 року народження. Перший термін у вигляді 3-х років позбавлення волі, Андреєв одержав за  185 статтею ч.3  (крадіжка) три місяці перед  вбивством  7 вересня 2017 року, але наш  гуманний суд звільнив злочинця від покарання на підставі ст.75 надавши йому  випробувальний термін 1 рік. Ця гуманність судді призвела до вбивства людини з особливою жорстокістю  ( ІМХО, бо я мав можливість ознайомитись з судово-медичною експертизою цитувати котру не хочу з етичних міркувань , а слідчий побачив лише «тяжкі тілесні ушкодження» що спричинили смерть). Вбивство сталося, як зазначено в обвинувальному акті, під час раптово виниклого конфлікту, на грунті особистих неприязних відносин і визнане слідством як кримінальне правопорушення що підпадає під статтю КК України ч.2 ст.121.

 Враховуючи «щире каяття» та сприяння в розкритті злочину під час досудового розслідування  Б.П. Андреєв був відпущений з камери попереднього утримання під підписку про невиїзд.

  Відпущений на волю злочинець, що перебував під слідством, на ділі  продовжував демонструвати своє «щире каяття», так :

-         1 лютого 2018 року  він проник в підсобне приміщення  Д.С. де здійснив крадіжку ;

-         в кінці лютого 2018 року  здійснює наругу над могилою, вчинену з корисливих мотивів (краде фіртку огорожі могили);

-         в цей-же період ламає хрест на могилі невідомої особи,  чим проявляє зневажливе ставлення до моральних засад суспільства і  місць  поховань;

-         на початку березня 2018 року краде хрест на могилі С.Р ;

-         викрадає частину огорожі на могилі померлих О.П. та А.П.;

-         краде металевий стовпчик огородження могили;

-         намагається демонтувати хрест на могилі М.Л., але не зміг цього зробити і лише пошкодив його;

-         6 березня на вул.. Чорновола здійснює спробу крадіжки металевого столика, але був викритий господарем І.А.;

-         7 березня з магазину райспоживспілки по вул.. Паркова,1  викрадає 5 підставок під квіти.

 Всі, вище зазначені кримінальні правопорушення передбачені ч.2.ст.121, ч.2 ст.185, ч.3 185, ч.3 ст. 297 КК України були об`єднані  в  одну кримінальну справу і передані до суду, та це лише невелика кількість відомих злочинів цього деградованого покидька  що зафіксовані в обвинувальному акті станом на 27 квітня 2018 року. Скільки ще подібних злочинів скоїв Андреєв на час написання статті можна тільки здогадуватися  судячи з  їхньої  інтенсивності .

 В той час, як рідні Олега Ш. оббивають пороги  будинку Городоцького суду вислуховуючи про свіжі «подвиги» підсудного та сподіваючись в кінці кінців почути справедливий вирок винесений вбивці свого чоловіка і батька ( а судовим засіданням не видно кінця),  той продовжує свою кримінальну діяльність збурюючи громадську думку  і тривогу в суспільстві.  Чи та Городоцька Феміда зовсім осліпла ???

  Олег Ягель

PS: А Феміда в Городку сліпа не тому, що справедлива і перед нею всі рівні, а тому, що вперто не бачить очевидних фактів і замість запроторити злочинця за грати на казенний харч дозволяє йому продовжувати крадіжки (їсти, пити, курити хочеться щодня).

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.