«Тато, мама, я – шахова сім’я»

18.04.2016 17:54

17 квітня 2016 року в Городоцькому молодіжно-спортивному центрі відбувся шаховий турнір «Тато, мама, я – шахова сім’я» на призи Городоцької міської ради. В турнірі прийняли участь 31 сімейний дует з Городка та Львова. До складу команди входили хлопчики та дівчатка 2002 р.н. і молодші, а саме вони були капітанами команд, разом з надорожчими для них у світі людьми мамою, татом, дідусем або бабусею. Змагання проходили за швейцарською системою в 8 турів. Контролль часу 10 хв + 10 сек за кожен зроблений хід.

У змаганнях шахових сімей з участю дівчаток найкращий результат в турнірі показала команда Вікторії Хацко зі Львова. Вікторія разом з дідусем Валерієм Кольцовим, набрали 11 командних очок ( перемог -4, нічиїх – 3, поразка - 1). 
На другому місці команда Лідії Попко, першокласниці з ЗОШ №3 м.Городка, яка здобула сумарно дідусем Телюком Богданом Андрійовичем 10 очок ( перемог -2, нічиїх – 6, поразок -0). 
На ІІІ місці команда Юліани Войтко з городоцької гімназії, яка разом з татом Володимиром здобули 9 командних очок ( перемог -3, нічиїх – 3, поразок -2). 
В турнірі з участю хлопчиків найкращий результат в турнірі показав родинний дуєт львів’янина Світозара Чабана та його мами Зоряни, які набрали 12 очок ( перемог -4, нічиїх – 4, поразки - 0).
ІІ сходинку п’єдесталу пошани посів родинний дует з міста Лева- тата та сина Олександра та Віталія Цимбал ( перемог -4, нічиїх –3, поразок - 1). 
Лише на ІІІ місці команда фаворитів змагань до початку турніру Богданчика та Володимира Зворських з м.Городка ( перемог -5, нічиїх –2, поразок – 1). 
Переможцям та призерам змагань вручено медалі, дипломи та грошові винагороди 250, 150 та 100 грн на команду, а переможці родиних дуєтів команда Чабан та Хацко отримали ще й красені- кубки.
В турнірі прийняли участь 7 сімейний дуетів з Городоцького дитсадка «Барвінок». 
З участю дівчаток найкращий результат серед дошкільнят в турнірі показала команда Вікторії Жезло з 8 командними очками ( перемог -1, нічиїх – 6, поразка - 1). З участю хлопчиків найкращий результат серед дошкільнят в турнірі показала команда Владислава Абрамкіна (8 командних очок: перемог -2, нічиїх – 4, поразок - 2).

Микола Матвієнко

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.