У Гамбурзі з'явилися плакати з портретами українських військових

05.07.2017 20:02

Акцію провели напередодні саміту Великої двадцятки В Німеччині у місті Гамбург з'явилися плакати з українськими військовими, волонтерами та медиками. Про це повідомляється на сайт Українського кризового медіа-центру. Акція була проведена напередодні саміту Великої двадцятки G20, який розпочнеться в п'ятницю, 7 липня.
alt

"Уважно подивіться на ці обличчя" – "Look closely at their faces", - написано біля портретів українців. "Цей проект має дуже важливу мету - нагадати лідерів вільного світу, що Україна в 1994 році отримала гарантії безпеки за Будапештським меморандумом, коли віддала третій за величиною в світі ядерний арсенал. А тепер мужньо протистоїть російської агресії і захищає кордони цивілізації", - розповів співзасновник УКМЦ Геннадій Курочка. 

"Вільний світ повинен бути рішучим і більш активно протидіяти спробам реставрувати Імперію зла. Саміт G20 – це чудова можливість для світових лідерів змусити Росію зупинитися і почати діяти в правовому полі", – додала співзасновник медіа-центру Наталія Попович.
Повний текст читайте тут: https://styler.rbc.ua/ukr/zhizn/gamburge-poyavilis-plakaty-portretami-ukrainskih-1499273530.html

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.