У Городку соковий завод отруює водойми та повітря,— місцеві жителі

10.02.2016 20:31

Мешканці містечка Городок, що на Львівщині, б’ють на сполох — кажуть, їм загрожує справжнє екологічне лихо. І підозрюють у забрудненні навколишнього середовища виробника фруктових соків.

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин«Огляд дня» телеканалу ZIK (щобудня о 21:00).

 

Місцевий мешканець Микола Матвійчук розповідає, що останнім часом відчув у повітрі неприємний хімічний запах. Тхнуло від меліораційного каналу, що неподалік. Коли чоловік підійшов ближче, побачив потік нечистот.

«На тій водоймі я побачив оранжевий сніг і, прорубавши лунку, я побачив чорну воду там. Отут струмок тільки був маленький, метр-півтора, а навколо сніг білий. Решта все чорне було»,— свідчить Микола Матвійчук.

Бачили лихо й місцеві громадські активісти. Кажуть, в такому жахливому стані раніше водойма ніколи не була. За їхніми словами, з труби саме його заводу у канал витікала брудна вода. Відтак люди звернулися до райдержадміністрації.

«Ми створивши комісію. Негайно виїхали на місце. Там санстанція відібрала проби»,— розповідає заступник голови Городоцької РДА  Іван Ковальчук.

Коли приїхала комісія і ситуація набула розголосу, викидати нечистоти припинили. Як розповідають місцеві депутати, в робочій групі була представниця компанії-виробника соків «Яблуневий дар» Надія Витошко, яка запевнила, що все буде добре, і вони донесуть інформацію до очільника підприємства.

Однак у розмові з журналістами представник підприємства Надія Витошко коментувати ситуацію відмовилась. Утім, відповідати на незручні запитання підприємцям таки доведеться. До кінця тижня стануть відомими офіційні результати аналізів забрудненої води

Джерело: ЗІК

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.