У Городку відкрили відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів

02.06.2017 18:46

  1 червня, у Міжнародний день захисту прав дітей, у Городоцькому терцентрі відкрили відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Участь у заході взяли заступники голови райдержадміністрації І.Ковальчук, П.Стахів. З вітальним словом до присутніх звернулися начальник управління соціального обслуговування та захисту населення Департаменту соціального захисту населення ЛОДП Т.Медвідь,  директор терцентру В.Бобеляк, голова районної асоціації інвалідів О.Пуненкова, представники місцевої та  районної влади.. Священнослужителі міста о.Назар Греділь та о. Михайло Білий здійснили чин освячення  приміщення. Захід продовжився концертом та майстер-класами для наймолодших гостей свята.

Джерело:https://www.gorodok-vlada.gov.ua/node/18470

PS: Готуючись до цієї події міська влада навіть вивезла сміття на шляху від РДА до терцентру (очевидно, щоб воно не не муляло очі "високому" районному начальству та їхнім  гостям).

Хоча з іншого боку терцентру по вул. Т.Шевченка, як зрештою і по всьому місту , картина залишається не привабливою. "Очі не бачать, серце не болить" - нє, пане Кущак ?

    Олег Ягель

 

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.