У Львові Нестора Махна вшанували маршем

09.11.2013 21:36

 

  Близько 80 активістів руху "Автономний Опір" пройшлося урочистою ходою у центрі Львова 7 листопада. Такий дійством вони відсвяткували річницю від дня народження українського революціонера Нестора Махна.

 

Перед маршем активісти сформувалися у колону. Попереду хлопці у масках тримали банер з написом: "З пригнобленими проти гнобителів – завжди!". Ці слова, як вони зауважили, є головним гаслом махновського руху. Коли хода стартувала, кілька учасників підпалило димові шашки, через що виник штучний туман. Активісти вигукували: "Махно стріляв, а не голосував!", "Слава Україні! Героям слава!", "Зброю міліції у руки народу!".
– У наші часи, коли більшість народу перебуває за межею бідності, прикладом для усіх має стати саме постать Нестора Махна. На відміну від нинішніх владних і опозиційних політиків-ошуканців він завжди виступав на боці гноблених проти гнобителів, – зазначили представники руху "Автономний Опір".
Участь у махновській ході взяла лише львівська молодь. Організатори дійства кажуть, що святковим маршем хотіли нагадати львів'янам про Нестора Махна та його діяльність. На думку молодих активістів, кожен із українців повинен дотримуватися ідей цього українського революціонера.
– Держава вимагає від народу пасивного і покірного існування відповідно до заданих нею стандарті. Натомість ми хочемо, щоб люди запам'ятали: "Держава народу не господар!", – додав "Автономний Опір".

Джерело:https://20minut.ua       Відео ТУТ

.

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.