У Польщі розгорівся скандал через ксенофобські образи українки студенткою Ольштинського ВУЗу.

25.11.2019 12:57

Студентка медичного напрямку, сама розмістила в інтернеті минулого тижня відео що спричинило берхливу реакцію польського суспільства. На камеру вона скаржилась на українку, яка зіпсувала їй поїздку, бо зайняла місце в потязі.

"Вчора українська кур*а, так звана є**на прибиральниця, зайняла моє місце в потязі, і взагалі, за***ла увесь, кур*а, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити…

Досить того, що вона була товста, але ще в неї була велика валіза, і вона нічого не розуміла", - скаржилась дівчина на відео.

Я мала б піти до кондуктора, але я добра до тварин. Тільки не до таких, тому наступного разу не буду. Є**ь тих українських сте*в, бо ненавиджу їх… Ця жінка - дурна прибиральниця, так що ієрархії треба дотримуватись", - сказала вона.

В університеті заявили, що вирішили негайно відсторонити студентку після "обурливої заяви" на адресу українців. ВУЗом також  було направлено повідомлення в прокуратуру.

Польська спільнота, також бурхливо зреагувала на інцедент, ось деякі коментарі під відео :

Arek Arecki  Widzisz dziecko. Teraz już ty będziesz sprzątaczką... A jak wyjedziesz gdzieś z kraju to pamiętaj że karma wróci...

(Бачиш дитино. Тепер ти будеш прибиральницею ... І якщо кудись поїдеш з країни, пам’ятай, що карма повернеться).

 

 Marcin "Ukrainka", "sprzątaczka" - szlachcianka kurwa szufladkuje ludzi. Musisz być strasznie smutną osobą...  Naprawdę. 

("Українка", "прибиральниця" - шляхтянка кур..а ділить людей. Мусиш бути страшно смутна особа... Направду.)

 

ziomalkr mam nadzieję, że nigdy nie zostanie lekarzem, nie chciałbym kiedykolwiek być leczony przez kogoś kto w zależności od pochodzenia będzie decydował jak leczyć, pomyślcie co by było gdyby się jej nie spodobać, ona wtedy mogłaby być przepisać na recepcie truciznę

(Я сподіваюся, що вона ніколи не стане лікарем, я ніколи не хотів би лікуватися в того, хто вирішує, як лікувати залежно від походження, подумайте, що буде, якщо хтось їй не сподобається, вона може приписати отруту за рецептом).

 

Olaf I teraz przeprasza twierdząc, że to miał być żart. Żenująca, tchórzliwa siksa

(І зараз  вибачається, сказавши, що це мав бути жарт. Збентежена, боягузлива сикса).

 

Michał Ogórek Jak w ciągu jednej minuty zaprzepaścić sobie całą swoją przyszłość..

(Як за хвилину запропастити все своє майбутнє).

nasze młode pokolenie nasluchalo się o lepszej kascie ludzi jestem poprostu zdruzgotana (наше молоде покоління почуло про ліпшу касту людей, які я просто спустошина)

У відповідь на скандал дівчина записала ще одне відео, у якому запевнила, що не підтримує націоналізм чи дискримінацію, та назвала інцидент "жартом". "Вибачте, я не думала, я просто дурепа", - сказала вона.

 

 

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.