Відкрите звернення Народної Ради України, Конгресу Громадських об'єднань України та Комітету Народного Контролю до Президента та народних депутатів.

19.07.2015 13:34

НАРОДНА РАДА УКРАЇНИ

КОНГРЕС ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ УКРАЇНИ

КОМІТЕТ НАРОДНОГО КОНТРОЛЮ

 

Президентові України,

народним депутатам України

 

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Конгрес громадських об’єднань України разом з Народною Радою України й Комітетом народного контролю, на підставі волевиявлення громадських організацій усіх областей Установчого з’їзду Конгресу й з’їзду Народних рад, враховуючи критичний стан Української держави в усіх сферах життєдіяльності та абсолютне право народу на керування нею (ст. 5 Конституції України),

 

ВИМАГАЄМО:

 

1. Зупинити будь-які намагання втілити у життя реформу адміністративно-територіального устрою України, яку наполегливо проштовхує чинний режим, оскільки проекти даних реформ й законів народові України невідомі. Вони не пройшли обговорення на відкритих громадських слуханнях.

Реформування адміністративно-територіального устрою України мусить здійснювати Український Народ, який, згідно Конституції, має усю повноту влади.

Реформа, що ґрунтується на принципі децентралізації формування місцевих бюджетів за відсутності робочих місць (тобто джерел наповнення цих бюджетів), не має жодних перспектив на успіх!

2. З метою збереження стабільності в регіонах й Україні в цілому, вибори до місцевих органів влади провести тільки на новій законодавчій основі, в якій передбачити:

2.1. Проведення виборів до місцевих органів влади лише за мажоритарною системою. Виборче законодавство не може ґрунтуватися на участі політичних партій, якщо в дійсності вони цілковито відсутні в Україні, оскільки практично не мають осередків на рівні селищних рад, районів, а подекуди, навіть, і областей, а тому й не можуть представляти зацікавлення громад.

2.2. Здійснення реєстрації лише тих кандидатів у депутати, які:

а) не мають судимості (погашеної чи не погашеної);

б) не обирались й не призначались на посади до органів влади в період правління режиму Януковича;

в) можуть довести законність походження власних статків, що перевищують суму в 1 млн. грв.

2.3. В разі ухвалення нового закону "Про вибори депутатів верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" за пропорційною системою, вимагаємо передбачити обов’язкову участь у виборах (як суб’єктів висування кандидатів або формування списків) спілок та громадських об’єднань, у тих округах, де такі об’єднання чи спілки зареєстровані.

Ми невідступно контролюватимемо виконання наших вимог, бо лише громадські організації є найближчими до нашого народу і стали демпфером між злиднями й чинною системою влади у цей критичний й критичний час.

 

 

З повагою  оргкомітет КГО.

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.