Вимагаємо від президента припинити саботаж люстрації.

22.01.2015 21:39

Дорогі друзі, 

Завтра, 23 січня – 100 днів, як почав діяти люстраційний закон. Проте, незважаючи на вимоги суспільства очистити державну систему від чиновників часів Януковича, владна вертикаль, включаючи Президента, цей процес тотально саботує. 

Зокрема, досі на посаді залишається голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, який повинен бути звільнений з посади під час так званої «автоматичної люстрації». З травня 2010 по травень 2012 він перебував на посаді голови Олександрійської районної державної адміністрації, а з червня по листопад 2012 рр. був заступником голови Кіровоградської ОДА.

Крім того, не опубліковані майнові декларації та люстраційні заяви інших голів ОДА, зокрема Запорізької, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Чернівецької, Чернігівської областей. 

Ми вбачаємо неабияку небезпеку в тому, що nрактика саботажу люстрації вищим керівництвом держави стає своєрідним прикладом для інших відомств, які також ігнорують процеси очищення. Наприклад, 120 працівників Генеральної прокуратури, яка є абсолютним рекордсменом за кількістю порушень, зараз намагаються оскаржити своє звільнення, по суті - пряму норму Закону. Порушення виконання норм люстраційного закону зафіксовані також в ДФС, судах, МВС. 

Тому завтра, 23 січня, о 10.00 під стінами Адміністрації Президента України ми проведемо акцію з вимогою до Глави держави припинити саботаж люстраційних процесів та звільнити осіб, які підпадають під дію Закону «Про очищення влади». Передамо Президентові перелік чиновників, які давно мали бути звільнені, та великий примірник люстраційного Закону, щоб він міг сам перевірити відповідність цих осіб люстраційним критеріям.

Друзі, давайте усвідомимо, що люстрація - наш шанс врятувати країну! Приходьте завтра на акцію до Адміністрації Президента, щоб не допустити саботажу люстрації.

Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.