Зелений масив Городка хочуть перетворити на вулкан вихлопних газів

01.09.2016 21:53
Городок, що на Львівщині, справляє враження затишного та привітного містечка, прикрашеного цікавими історичними пам’ятками. Але, на жаль, у місті багато проблемних питань. Причому для вирішення багатьох з них потрібні не стільки великі кошти, скільки щире бажання діяти та організаторський хист. Надзвичайно важливим залишається генеральний план розвитку Городка. Громада повинна знати, де в перспективі передбачений новий дитячий садок, де багатоповерхові будинки, де – очисні споруди, а де – будівництво комерційної нерухомості. Городківчанам важливо, що завтра може з’явитися під їх вікнами. Адже це може призвести до конфліктів та непорозумінь.
 
Ось, до прикладу, нещодавно мешканці Городка довідались, що представники міської ради в незаконний спосіб планують облаштувати автостоянку на вул. Валовій на місці внутрішньоквартального газону. Люди б’ють на сполох, адже вулиця має історичну цінність для міста та служить об’їзною дорогою. Окрім цього, відповідно до чинного законодавства, створення стоянки саме на цій вулиці є грубим порушенням ряду нормативних актів, екологічних вимог та правил безпеки.
 
Як повідомили IA ZIK мешканці Городка, днями на їх вулиці перший заступник міського голови Іван Проць та керівник відділу архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Ольга Орлинська проводили відповідні дії, щоб в подальшому на цьому місці облаштувати платну автостоянку. Окрім цього, представники міської ради залякують мешканців: «якщо ви не погодитесь на облаштування стоянки, дороги вам тут не бачити!». Але городківчани погоджуються ходити поганою дорогою, тільки щоб не було стоянки перед вікнами їхніх будинків.
 
Наталія Шачіна, яка вже кілька років проживає на вул. Валовій, обурена діями керівників міста: «Наша вулиця є дотичною до центральної дороги міста Городка, до міської ради та всіх центральних установ. Вона має історичну цінність. А також є окрасою міста: посередині гарний газон та невеличкі деревця. І от на місці цієї зеленої зони міська рада планує зробити паркову, яка належатиме комунальному підприємству. А за паркування машин з людей братимуть гроші», – зазначила п. Наталія.
 
Мешканці вулиці обурені діями влади міста, тому вирішили звернутись із заявою і до мера Городка, і до депутатів. Адже відповідно до чинного законодавства, встановлення стоянки на цій вулиці заборонено. У державних санітарних правилах планування та забудови населених пунктів зазначено, що відстань від відкритих стоянок, призначених для зберігання автомобілів, до житлових будинків повинна бути не менш як 10 м від вікон. А на вулиці Валовій це лише 5 м. Також майбутня стоянка буде розміщена під лініями електромережі та над водопровідними та каналізаційними трубопроводами, що також є грубим порушенням. Важливим є те, що вулиця використовується як об’їзна дорога.
<nbsp;>
 
Своєю чергою Любов Комнатна, яка також проживає на вул. Валовій, наголосила, що вулиця є цінною для міста, адже має цікаву історію. «Колись тут були гарні сади, повноводна та чиста річка, яка, на жаль, на сьогодні дуже занедбана. Вулиця завжди була окрасою міста. Тому дуже неправильно буде, якщо тут облаштувати стоянку, яка буде створювати людям багато незручностей. Окрім цього, машини, які тут паркуватимуться, забруднюватимуть повітря. Варто наголосити, що на нашій вулиці проживає чимало дітей. Автостоянка створюватиме для них небезпеку, адже вони полюблять тут гратись та відпочивати», – акцентує п. Любов.
 
Городківчани сподіваються, що міський голова та депутати правильно відреагують на їхню заяву та, проаналізувавши й вивчивши чинне законодавство, не будуть облаштовувати автостоянку на вул. Валовій.
 
Мирослава Прокопюк, 
IA ZIK Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2016/09/01/zelenyy_masyv_gorodka_hochut_peretvoryty_na_vulkan_vyhlopnyh_gaziv_826972
  
    PS: Цікаво, а та "людина, нестандартна своєю порядністтю" вже скурвилася остаточно, чи може ще є надія ???  (Про згаданих в статті "міньйонів" попередника, мовчу.)
Назад

Пошук

© 2012 Усі права захищені.